bg_image
Hayrullah Yapı
Hakkımızda

Müşterilerimizi seviyor ve onların görüşlerine değer veriyoruz. Projelerimizde, kişiselleştirilebilir tasarım anlayışıyla her bir müşterimizin kendi hayalindeki eve ait bir hisse sahip olmalarını sağlıyoruz.

İnşaat ve mimarlık, modern toplumların gelişiminde önemli bir rol oynayan iki temel disiplindir. İnsanların yaşam alanlarını şekillendirirken, her zaman estetik ve fonksiyonel açıdan tatmin edici yapılar inşa etmeyi hedefliyoruz.

HAYRULLAH YAPI & HAKAN ÖZTÜRK MİMARLIK ofisi olarak kurulduğumuz 2009 yılından bu yana müşterilerimize beklentilerinin ötesinde hizmet sunmak için üstün bir çaba sarf ediyoruz. Bu süre zarfında inşaat sektöründeki 30 yılı aşkın deneyimiyle öne çıkan ekibimizin temel hedefi, yatırımlarınızda projelendirme aşamasından sonuna kadar kusursuz bir hizmet sunmaktır.

Bugün evinize ait hissetmeniz için özveriyle tasarımını yapmış olduğumuz projeleri, kusursuz işçilikle tamamlıyor ve olumlu geri dönüşler almaya devam ediyoruz.

image
image
image
İnşa Ettiklerimiz Hayallerin Mimarisidir.

Hayrullah Yapı

Kusursuz projelerin sırrının, kusursuz işçilikten geçtiğini bilerek; HAYRULLAH YAPI kapsamında inşaat, taahhüt, danışmanlık; HAKAN ÖZTÜRK MİMARLIK olarak mimari proje, tasarım, iç mimarlık hizmetleri veriyoruz.

Her yeni projede sizlerle buluşmayı sabırsızlıkla bekliyoruz! İnşaat ve mimarlık sektöründe yıllara dayanan tecrübemiz ile tasarım ve mimaride akılcı çözümler üreterek, hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için buradayız.

Sizin için özel ve benzersiz bir yaşam alanı yaratmak amacıyla projelerimizde güncel malzemeleri kullanıyor, malzeme kalitemizle öne çıkan yapılar inşa ediyoruz.

Hayrullah Yapı & Hakan Öztürk Mimarlık olarak, kalite, estetik ve işçilikte kusursuzluğa odaklanarak, memnuniyetinizi en üst düzeye çıkarmayı taahhüt ediyoruz. İnşaat ve mimarlık ihtiyaçlarınızı karşılamak için bizi tercih ettiğinizde, hayallerinizi gerçekleştirecek bir ortak bulmuş olacaksınız.